Kilka słów o żaluzjach drewnianych

Żaluzje drewniane w naszej ofercie wykonane są z drewna basswood lub prasowanego bambusa. Gatunki tych drzew są dużo lżejsze od naszych krajowych, dodatkowo tworzą idealnie gładką powierzchnię, ni posiadają sęków ani jakichkolwiek przebarwień. Idealnie komponują się z pomieszczeniami w których przeważa stylistyka retro z dużą ilością drzewa, ale również z wnętrzami nowoczesnymi z chromem i szkłem. Bejcowanie na kilkanaście kolorów sprawia, iż żaluzje drewniane możemy komponować z oknem, parapetem, meblami czy podłogą.

Sposób mocowania pozwala zamontować nam żaluzje bezpośrednio na oknie, na oknie z prowadzeniem bocznym ( przydatne w oknach uchylnych ), jak również na ścianie. Konstrukcja nośna sznurkowa lub taśmowa.

Sposób podnoszenia i regulacja lameli pokrętło z automatem lub mechanizm sznurkowy. Mechanizm górny żaluzji niezależnie od rodzaju obudowany jest estetycznym karniszem z drewna w kolorze lameli.

Żaluzje drewniane 25 mm

Żaluzje drewniane 25 mm to żaluzja o szerokości lameli 25 mm. Model ten montowany głównie na skrzydle okiennym. Takie rozwiązanie pozwala połączyć żaluzję z innym systemem osłonowym np. rolety, czy rolety rzymskie. Przykręcany lub wieszany za pomocą bezinwazyjnych uchwytów. W opcji z prowadzeniem bocznym żaluzja przy uchylonym oknie spoczywa bezpośrednio przy szybie. Istnieje oczywiście możliwość zamocowania żaluzji na wnęce okiennej tak aby przysłaniała całe okno. Prowadzenie na drabince sznurkowej. W standardzie maskownica listwy górnej w kolorze lameli

Żaluzje bambusowe 25 mm

Żaluzje bambusowe 25 mm z prasowanego bambusa polecana do pomieszczeń o bardzo dużej wilgotności ( łazienka, kuchnia itp. ) jak również do pozostałych wnętrz. Model nie różni się od opisanego wcześniej z wyjątkiem możliwości zastosowania w systemie VENUS z metalową kasetką ( w kolorze okna ) i prowadzeniem żyłkowym w standardzie.

Żaluzje drewniane 50 mm

Żaluzje drewniane 50 mm żaluzja o szerokości lameli 50 mm. Model ten montowany we wnękach okiennych, na nadprożach bądź do sufitu tak aby przysłaniał całe okno ( wyjątkiem są duże przeszklenia szklane, fasady itp. ). Prowadzenie na drabince taśmowej ( zbliżonej kolorem do żaluzji ) lub sznurkowej. W standardzie maskownica listwy górnej.

Żaluzje bambusowe 50 mm

Żaluzje bambusowe 50 mm, to żaluzja o szerokości lamela 5cm która polecana jest do pomieszczeń o dużej wilgotności. Model ten idealnie prezentuje fakturę drewna, niż lamele drewniane które są gładkie. Tak jak poprzednik – żaluzja drewniana 50mm, jest montowana we wnękach okiennych, na nadprożach bądź do sufitu tak aby przysłaniała całe okno (wyjątkiem są duże przeszklenia szklane, fasady itp.) Prowadzenie na drabince taśmowej (zbliżonej kolorem do żaluzji) lub sznurkowej. W standardzie maskownica listwy górnej.

Zobacz nasze realizacje wnętrz z żaluzjami

Żaluzja aluminium 25mm

Aluminium 25mm – montaż inwazyjny

Czerwiec 2, 2020

Bambus 50mm – drabinka taśmowa

Maj 29, 2020

Lamele żaluzji drewnianej – Africa/Shades

Maj 15, 2020

Pomieszczenie biurowe

Kwiecień 15, 2020

Białe drewno 25mm

Marzec 2, 2020

Drewno 50mm – standard white

Luty 23, 2020

Łazienka – żaluzje 25mm bambus

Luty 21, 2020

Elegancja w czystej postaci – żaluzje 50mm

Luty 19, 2020

Żaluzja bambusowa w pomieszczeniu o dużej wilgotności

Styczeń 20, 2020

Okno narożne – żaluzja 50mm bambus

Grudzień 28, 2019

Pojedyńcze duże okno – żaluzja 25mm

Grudzień 17, 2019

Salon – żaluzje 50mm bambus

Listopad 30, 2019

Jadalnia – żaluzje 50mm bambus

Listopad 17, 2019

Pokój dziecka – żaluzje 50mm drewno

Październik 5, 2019

Żaluzje 25mm bambus – montaż bezinwazyjny

Wrzesień 2, 2019

Śnieżnobiała żaluzja aluminiowa

Czerwiec 10, 2019

Pomysł na pokój dziecięcy

Maj 10, 2019