Firma powstała w 2002 roku. Swą renomę osiągnęliśmy dzięki sumienności oraz bardzo wysokiej jakości naszych produktów i usług. Najbardziej wymagającego Klienta obsłużymy miło i fachowo. Nasze doświadczenie pozwala doradzić Państwu w doborze osłon okiennych zarówno od strony technicznej jak i estetycznej. Służymy bezpłatnym pomiarem i wyceną.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo szeroki wybór rolet, żaluzji oraz plis w atrakcyjnych cenach, które nie tylko zapewnią Państwu prywatność w domu czy w mieszkaniu, ale i będą stanowić wspaniały element dekoracyjny każdego pomieszczenia.

Oferujemy między innymi rolety materiałowe w wielu wariantach kolorystycznych, rolety noc-dzień, rolety rzymskie, rolety wolnowiszące, rolety w kasetach, żaluzje drewniane, żaluzje bambusowe, a także żaluzje pionowe czy moskitiery. Nasz asortyment to produkty najwyższej jakości renomowanych producentów. Nasi pracownicy chętnie pomogą Państwu w wyborze odpowiednich rozwiązań, dostosowanych do Państwa potrzeb. Profesjonalne doradztwo sprawi, że kupicie Państwo produkt najlepiej spełniający Państwa oczekiwania. Z przyjemnością informujemy, że umożliwiamy zakup ratalny.

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Będzinie – tak dużego wyboru rolet, żaluzji i plis nie znajdziecie Państwo w żadnym sklepie w Katowicach czy w Sosnowcu!