Moskitiery (siatki przeciw owadom)

Proponowane przez nas moskitiery, można dostosować do dowolnego typu okien zarówno pcv jak i drewnianych i aluminiowych. Montowane pod każdym kątem i na każdej płaszczyźnie. Produkowane na indywidualne zamówienie pod każdy wymiar. Doskonale zabezpieczają pomieszczenie przed owadami, ale także przed kurzem i liśćmi. Trwałe profile aluminiowe malowane proszkowo na dowolny kolor, bądź w kolorach drewnopodobnych sprawiają, iż moskitiera służyć nam będzie przez długie lata. Siatka składa się z oczek z włókna szklanego o wymiarach oczek 1 mm x 1mm w kolorze czarnym lub szarym. Pozwala to na zatrzymanie niemalże w stu procentach każdego owada, nie utrudniając przy tym widoczności i cyrkulacji powietrza.

Moskitiery można podzielić na trzy grupy :

Moskitiera okienna ramkowa

To najprostsza z moskitier. Zapewnia bezinwazyjny montaż za pomocą kilku uchwytów mocowanych do profilu aluminiowego i szybki demontaż w okresie zimowym lub do czyszczenia. Ramka z profilu aluminiowego w kolorze białym, brąz lub w palecie kolorów drewnopodobnych. Siatka czarna lub szara.

Moskitiera okienna rolowana

System wyposażony w estetyczną aluminiowa kasetkę i prowadnice z napędem sprężynowym. Siatkę można dowolnie zwinąć bądź rozwinąć w zależności od potrzeb. Moskitiera może się rozwijać w pionie lub poziomie. Stosowana do wszelkiego rodzaju okien i drzwi tarasowych i balkonowych. Montaż bezpośrednio na oknie lub bezinwazyjnie we wnęce okiennej. Kasetka w kolorach biały i brąz. Siatka czarna lub szara.

Moskitiera drzwiowa

Moskitiera stosowana w drzwiach balkonowych, tarasowych lub każdych innych. Szerszy profil aluminiowy gwarantuje prawidłowe działanie. Mocowana za pomocą zawiasów do ramy drzwiowej z możliwością zastosowania samozamykacza. Doskonale zabezpiecza umożliwiając swobodne korzystanie z drzwi. Kolor profili: biały, brąz lub złoty dąb. Siatka czarna lub szara.

Zobacz inspiracje wnętrz z żaluzjami pionowymi i nasze realizacje

Sala konferencyjna

Lipiec 27, 2017

Restauracja

Lipiec 27, 2017

Salon

Lipiec 27, 2017

Jadalnia

Lipiec 27, 2017

Salon

Lipiec 27, 2017

Biuro

Lipiec 25, 2017